Administrace webu, si vyhrazuje, bez varování odstranit nevhodné příspěvky.

Informace a nabídky zápalkových nálepek vkládejte do odpovídajcí rubriky.

“Aktivity nebo nabídky komerčního charakteru z této sekce odstraňujeme bez předchozího upozornění”

Diskuze, názory

Burza Drážďany 15. 4. 2023 - byla a kde?

Burza v Drážďanech v sobotu 15. 4. 2023 na adrese - Heidestrasse 37, Schonfeld - Weissig, rozhodně nebyla. No co už,... Byla nahrazena návštěvou zámku Moritzburg . Kdo vyvěsil místo konání na stránky ČFS? Tenhle začátek roku na webu ČFS se mi zdá podivný,.... V

Re: Burza Drážďany 15. 4. 2023 - byla a kde?

Ahoj Vlado. Burza v Drážďanech se konala tak jako vždy v přátelské pohodě. Zůčastnil jsem se já Martin z Prahy a jeden sběratel asi z Chebu a od Č. Budějovic Dan G. Podrobnosti z burzy uveřejním v časopise č.2 i s fotkami. (Schonfeld - Weissig,) je čtvrť u Drážďan bohužel je tam ulice se stejným názvem. ( 01127 Dresden, Heidestrasse 37 adresa setkání)

Re: Burza Drážďany 15. 4. 2023 - byla a kde?

Ahoj Vlado
Nevím co myslíš tím, že je začátek roku podivný? Pokud myslíš ten jeden překlep s termínem, tak ano, stalo se to. Nikdo není dokonalý a tohle se naštěstí opravilo včas, protože na to přímo upozornilo pár dalších lidí mailem, což je nejrychlejší.
Ale co se týká setkání v Drážďanech, tak na webu byla informace převzatá z Alteschachtel a bylo tam tedy toto znění:
Jarní burza v Drážďanech se koná v sobotu 15. 4. 2023, 9:00 – 16:00.
Místo setkání: Heidestrasse 37, 01127 Drážďany
Měj se prima
M

Re: Re: Burza Drážďany 15. 4. 2023 - byla a kde?

O.K., v pohodě, už jsem to rozdejchal, včetně fotky, V

Re: Re: Re: Burza Drážďany 15. 4. 2023 - byla a kde?

Snad to příště vyjde! Já tam taky ještě nebyl, ale chystám se tam vyrazit. Tak je z toho teď dobré varování pro ostatní, až se tam vypraví, tak aby si dali pozor při zadávání do navigace a ověřili si, jestli ta adresa souhlasí s tím, co bylo správně uvedeno na našem webu

ZN ČS 1945 - 58 , k.č. 29

Nejsem si jist, jestli v Reprodukcích ZNčs 1945 - 1958, autor O. Tůma není 2x zařazena 29b a schází 29d. Vlado Gajdoš

Re: ZN ČS 1945 - 58 , k.č. 29

Ahoj Vlado, kat. č. 29b má nápis SOLO s !výrazně! kulatými obloučky "S" , kat. č. 29d naopak nápis SOLO s hranatými "S"
Nálepka kat. č. 29b je na zmíněném výlepním listu ve velmi špatném stavu, ale dovolím si tvrdit, že je to spíše 29b s kulatými obloučky. Vyobrazení nálepky 29d je zde správně, tedy s hranatým "S".
Martin Frantes

Re: ZN ČS 1945 - 58 , k.č. 29

Pokud mě zašlete emailovou adresu, tak Vám vyfotím a pošlu všechny 4 nálepky 29a,b,c,d. Tak, jak je mám ve sbírce.
Pište na mail: jirifil@email.cz Zdraví Vás Jiří PEZL z PLZNĚ

Re: ZN ČS 1945 - 58 , k.č. 29

Kolegové, vyhnali jste mě do garáže, abych šáhnul po létech na ZN 1945 - 58. Takže já to vidím teď tak, že tam je 2x k.č. 29d a schází 29b. Tu bych definoval jako - ve slově Solo - kulaté S, kulaté O, hrubé L. Ve slově Svazů charity - kulaté S, kulaté C. Když jsem před léty kompletoval ZN - 1945-58, tak jsem dloho dohledával poslední 3 ZN - cennější 29d, pak jemný rastr Pomáhejte okresní péči... a balíčkovou Strom je živý ... (Li). 29b nafotím, zájemcům přepošlu. Hezký den všem, Vlado

Zápalkové krabičky

Sbírám zápalkové nálepky a také krabičky. Ze sérií vydaných v 70-tých letech: armády Varšavské smlouvy, zámecké zahrady, metrostav nemám žádnou krabičku. Můj dotaz je zda byly nálepky z těchto sérií vylepovány na krabičky

Přidat nový příspěvek

Oficiální stránky ČFS     www.filumenie.com