Administrace webu, si vyhrazuje, bez varování odstranit nevhodné příspěvky.

Informace a nabídky zápalkových nálepek vkládejte do odpovídajcí rubriky.

“Aktivity nebo nabídky komerčního charakteru z této sekce odstraňujeme bez předchozího upozornění”

Diskuze, názory

Re: Zápalkové krabičky

Dobrý den pane Kameši,
přeposílám váš dotaz na dlouholetého sběratele krabiček pana Jiřího Riedla. Myslím si, že vám dokáže fundovaně odpovědět.
Martin Frantes

Setkání v Praze 14. 3. 2023?

Setkání ČFS v Praze , Revoluční 5, 14. 3. 2023 (úterý) ? I když jsme většinou důchodci, proč ne? 14. 4. připadá na pátek, že by sobota 15. 4.?

Re: Setkání v Praze 14. 3. 2023?

Vlado díky za pozorné čtení webu. Na webu už je opraveno - setkání v Praze se koná 11.3.2023.

Re: Setkání v Praze 14. 3. 2023?

V pohodě, taky se mi to stáva, jde o "spisovatelskou slepotu". Čísla , data, jména , V.

Prodej , Kontakt

Dobrý den, chtěl bych poprosit zda by byl někdo ochotný nebo mi předal kontakt na sběratele z Brna a okolí (případně i dále). Dostal jsem se ke sbírce ( několik tisíc nálepek) a potřeboval bych poradit ohledně její ceny a případného prodeje.
Email: kristiansadlik@gmail.com
Moc děkuji

Re: Prodej , Kontakt

Brněnští sběratelé jsou v pravidelném styku a určitě Vám poradíme - můj kontakt: filipi.filumenie@gmail.com

Náklaďák materiálu

Mám příslib velkého množství celých tiskových archů nálepek a přířezů ze Sušice. Má toho být na náklaďák. Potřebuju to všechno projít a zpracovat v České Lípě, je ale nutno je i zpacovat do archivu pro další generace. No a nemám na to prostor. Ani na případný dlouhodobý nájem nějakého prostoru. Když to nevezmu, skončí to v táboráku. Kdyby měl nějaký nápad na vyřešení, ozvěte se.

Re: Náklaďák materiálu

Dobrý den pane Krejčí. Asi by bylo škoda, aby to skončilo v táboráku. A tohle prohlásila i moje sušická tchyně. Na druhou stranu je třeba vědět, jestli je zájem o archivaci. Pojem, má toho být na náklaďák je velice obecný. Něco bych asi dokázal umístit, ale to znamená rozdělit a pendlovat mezi ČL a Štěchovicemi. sablamichal@gmail.com

Re: Re: Náklaďák materiálu

Dobrý den. Děkuji Vám moc za Vaši reakci na výzvu. JIná odezva se zatím neobjevila. Prozatím se snažím umístit materiály do nějké instituce, což nabízí výhodu pro filumenii - materiál by se nemusel stále stěhovat až do ztracení při každém stěhování, prodeji, nemoci, rozvodu, prodeji nemovitosti nebo i úmrtí, atd. Uvidíme, jinak se to bude muset umístit mezi více sběratelů.

Aukro - podivné krabičky

Zde máte možnost napsat své názory nebo i zkušenosti k článku na našem webu.

Přidat nový příspěvek

Oficiální stránky ČFS     www.filumenie.com